Click to order
Оформлення замовлення
Total: 
Payment method

Заповнюючи форму, ви даєте згоду на

обробку персональних даних


+38 098 139 82 82


Зворотній дзвінок

Заповнюючи форму, ви даєте згоду на
обробку персональних даних
  • /
  • /

Дарсонваль — коли він потрібен твоїй шкірі?

Технології дарсонвалізації понад 100 років і вона все ще посідає провідне місце як серед домашнього, так і серед професійного догляду.
А це не аби що, адже сучасна косметологія вже має у своєму “арсеналі” десятки інноваційних методик та нових процедур.
Сьогодні ми більше розповімо про його дію і в яких випадках він точно знадобиться на твоєму туалетному столику та в домашній рутині. Поїхали!

Якому типу шкіри підійде Дарсонваль?

Наша відповідь — будь-якому! Так, не існує того типу, якому б не знадобився Zemits PureKio:

❤️ Для тьмяної, сухої та блідої шкіри. Це означає, що в шкірного покриву знижений захисний бар’єр, в клітинах не вистачає кисню та корисних елементів. Апарат же генерує імпульсні струми, які посилюють кровообіг — збільшується відтік венозної крові та приплив артеріальної, що істотно покращує обмінні процеси, клітини насичуються киснем, активуються їх захисні й регенеративні властивості.

❤️ Для проблемної, схильної до акне шкіри. Ось тут дарсонвалю немає конкурентів: зменшує запалення та почервоніння, зменшує кількість вироблення себуму, покращує бар’єрну функцію. Завдяки озону, який виділяється між електродом апарату і шкірою, спостерігається бактерицидний ефект, через високі окисні властивості озону, що діють на деякі види мікробів і грибів.

❤️ Для вікової шкіри. Високочастотні імпульсні струми подразнюють нервові закінчення і стимулюють роботу периферійної нервової системи. Такі струмові імпульси сприяють активному виробленню колагену.

Саме тому цей девайс набув такої популярності, адже немає такого типу шкірного покриву, якому б він не міг допомогти. Їдемо далі.

При запаленнях, синцях, висипаннях

Згадай, як відбувається сама процедура, при контакті зі шкірою апарат починає сяяти яскравіше і видає різкі звуки. Це можна найкраще спостерігати про точковому впливові, коли ти обробляєш запалення, новий синець чи неочікуваний прищ. Що ж відбувається на клітинному рівні?

Іскровий розряд призводить до активізації фагоцитозу та інших тканинних захисних механізмів. У шкірі утворюються також продукти теплового розпаду, які, потрапляючи в кров, надають вторинну дію і сприяють посиленню відповідної реакції організму. Внаслідок цього відбувається швидке розсмоктування патологічних запальних елементів.

Простими словами — ця технологія активізує захисні механізми шкірного покриву, які допомагають швидше впоратись з уже наявними ушкодженнями.

При випадінні волосся

Як може допомогти дарсонваль у випадку втрати волосся? Апарат допомагає зміцнити фолікули, він посилює ріст волосин. Причому, він активізує і «сплячі» цибулини волосся, тому курс процедур робить волосся більш густими та об'ємними.

Завдяки розширеній комплектації Zemits PureKio може працювати в усіх вказаних напрямках. В його набір входять такі насадки:
  • Грибоподібна. Працює з проблемною шкірою, допомагає в "налаштуванні" правильної регуляції себума.
  • Гребінець. Схожа на гребінець майбутнього, насадка допомагає розбудити сплячі цибулини та зменшує кількість шкірного жиру, які виділяють пори шкіри голови.
  • Насадка-пелюстка. Допомагає в роботі зі зморшками та зниженим тонусом шкіри. Її використовують в зоні декольте і на делікатних ділянках обличчя.
  • Вигнута. Для точкового впливу на локальні висипання й комедони.
Ну а якщо додати 9 рівнів потужності та SMART-систему керування — ти отримуєш дарсонваль останнього покоління!
Потрібна консультація?
Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і дамо відповідь на всі ваші питання
Дізнайтеся більше про портативні б'юти девайси Zemits
  • Можливості апарату
  • Області застосування
  • Гарантійна та післягарантійна підтримка
Заповнюючи форму, ви даєте згоду на
обробку персональних даних
Потрібна консультація?
Напишіть нам, найближчим часом ми дамо вам відповідь
Заповнюючи форму, ви даєте згоду на
обробку персональних даних
Залишіть відгук

Заповнюючи форму, ви даєте згоду на

обробку персональних даних

Поскаржитись на відгук
Заповнюючи форму, ви даєте згоду на
обробку персональних даних

Відповісти на коментар

Заповніть форму

Заповнюючи форму, ви даєте згоду на

обробку персональних даних