• /

Умови оплати і доставки

УВАГА!

Обов'язково перевіряйте цілісність упаковки обладнання у момент отримання товару перед оплатою. Переконливо просимо Вас, при отриманні Вашого замовлення у відділенні транспортної компанії, або при адресній доставці - не відпускаючи кур'єра, уважно оглядати отриманий товар - комплектацію, зовнішній вигляд, цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень. Апарати відправляються у належному вигляді, проте пошкодження можуть бути отримані при доставці.
Якщо ви помітили дефекти упаковки, необхідно скласти акт про отримані пошкодження та повідомити про це менеджера компанії, за телефоном: +38 073 797 33 77 або +38 098 139 82 82, не виходячи з відділення пошти або не відпускаючи кур'єра. Компанія розглядає претензії по доставці за умови наявності складеного акту про отриманні пошкодження, складеного вантажоперевізником.


ЗВЕРНІТЬ ОСОБЛИВУ УВАГУ!

Після того, як Ви перевірили товар і забрали посилку, залишаючи відділення транспортної компанії, або відпускаючи кур'єра, Ви підтверджуєте, що товар був доставлений Вам в відповідному вигляді, і Ви не маєте претензій до компанії. Виключенням є приховані недоліки (технічна несправність) Товару, які не могли бути виявлені Вами при звичайному огляді.
Доставка


Доставка апаратів ТМ ZEMITS
по Україні за повної передоплати - безкоштовно

Доставка кур'єром по Києву
на суму від 50 000 грн - безкоштовно і здійснюється тільки до під'їзду

Доставка Новою Поштою
* згідно з тарифами Нової пошти

Великогабаритні замовлення
прораховуються індивідуально з Вашим персональним менеджером

Оплата


Накладений платіж

Безготівковий розрахунок
в офісі за допомогою POS-терміналу

*Компанія Zemits залишає за собою право відмовити у придбанні товару з об'єктивних причин
*Компанія Zemits залишає за собою право відмовити у придбанні товару з об'єктивних причин
Потрібна консультація?
Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і дамо відповідь на всі ваші питання