• /

Про компанію Zemits Home Care

Гарантія
Ми розуміємо, що покупка обладнання - справа не проста і ви повинні бути на 100% впевнені, що апарат буде якісним і результативним. Тому команда Zemits дає 1 рік гарантії на обладнання та довічне післягарантійне обслуговування.
Гарантійний ремонт
+38 (063) 621 56 26
Не гарантійний ремонт
+38 (068) 488 61 00
Сервісний центр:
Звертайтеся тільки з питань сервісу з 10-00 до 18-00 пн-чт.
Сертифікати якості
Наявність сертифікатів FDA, CE і СЕС - основна причина зупинити свій вибір на обладнанні Zemits.
Медична сертифікаційна система
Европейский
сертифікат відповідності
FDA (США) - одна з найвпливовіших організацій в світі і найжорсткіша медична сертифікаційна система, яка максимально захищає здоров'я людини.
CE - це Європейський сертифікат відповідності. Дана маркування на товарі підтверджує, що продукція дійсно відповідає всім вимогам Європейського союзу і це підтверджено реальними випробуваннями.
Українский
сертифікат відповідності
Що означає Zemits Home Care?
Якісний домашній догляд — який він? Косметичні засоби вже давно стали класикою. Звичною, але не завжди достатньо ефективною.

Гарненько подумавши, ми вирішили вийти за звичні рамки домашнього догляду. Так народився Zemits Home Care, проєкт, який подарував нашим прекрасним клієнтам можливість використовувати професійні косметологічні методики вдома.

Ця домашня серія — наш тобі подарунок! Ми захотіли, щоб твій домашній догляд нічим не відрізнявся від салонного: ні якістю, ні результатом, ні стилем.

Тому Home Care — це портативні, потужні, елегантні апарати від американського бренду Zemits, які оселилися в тебе в ванній або на туалетному столику. Вони, як уважні помічники, обов'язково простежать, щоб твоя шкіра була очищеною, сяючою, пружною, підтягнутою.

Так, ще можна привести безліч епітетів, але головне тут, що Home Care — це маніфест турботи, вищий прояв любові до себе.

Пам'ятай про це.Потрібна консультація?
Залиште свої дані, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і дамо відповідь на всі ваші питання